Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Bitcoin Halving: okazja do zysku z KuCoin Futures


Bitcoin Halving – okazja do handlu kryptowalutą

Bitcoin Halving, czyli okres, w którym nagrody za mining zostaną zmniejszone o połowę, to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie kryptowalut. Dla inwestorów i traderów stanowi doskonałą okazję do handlu i zarabiania na zmienności kursów cyfrowej waluty. Aktywność na rynku krypto może być dodatkowo stymulowana przez różnego rodzaju promocje i konkursy, takie jak te organizowane przez KuCoin Futures.

KuCoin Futures promuje trading związany z Bitcoinem

Od 26 marca do 16 kwietnia 2024 roku czasu uniwersalnego (UTC), KuCoin Futures przeprowadza szereg działań promocyjnych skoncentrowanych wokół Bitcoina. Jedną z atrakcyjnych akcji jest losowanie bonów o łącznej wartości 80 000 USDT dla użytkowników, którzy dokonają transakcji futures o wartości przynajmniej 5000 USDT.

Nagrody dla użytkowników KuCoin Futures

W ramach promocji przewidziane są różne nagrody, w tym 1 BTC, kupon VIP 3, fundusz próbny 200 USDT, 100 USDT, 20 USDT, 5 USDT, kupon 50 USDT i 1 USDT. Dodatkowo, użytkownicy mogą wziąć udział w losowym podziale funduszy próbnych futures o wartości 20 000 USDT oraz zdobyć dodatkowe 100 USDT poprzez udostępnienie na Twitterze zrzutu ekranu z zyskiem pozycji BTC oznaczonego tagiem @KuCoinFutures.

Konkurs KuCoin Futures VIP Upgrade

KuCoin Futures przygotował również konkurs KuCoin Futures VIP Upgrade, w którym uczestnicy mają szansę zdobyć udział w puli nagród o wartości 3000 USDT. Aby wziąć udział, należy dostarczyć zrzuty ekranowe potwierdzające swój poziom VIP na innych platformach obrotu.

Warunki udziału i ostrzeżenie o ryzyku

Warunki udziału w promocjach obejmują potwierdzenie KYC, obliczanie wolumenu transakcyjnego, wykluczenie negatywnych stóp opłat i wolumenów botów, oraz brak uczestnictwa dla market makerów. Warto zawsze pamiętać, że handel futures jest działalnością wysokiego ryzyka, a wcześniejsze zyski nie gwarantują przyszłych zysków. KuCoin Futures zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji wydarzenia i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty.