Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

InfiniGods partnerem Arbitrum: Integracja technologii blockchain z mobilną grą King of Destiny Web3


Firma InfiniGods nawiązała partnerstwo z Arbitrum w celu integracji technologii blockchain z grą mobilną InfiniGods‘ King of Destiny Web3

Firma InfiniGods ogłosiła niedawno nawiązanie partnerstwa z Arbitrum, wiodącą platformą warstwy drugiej dla technologii blockchain. Celem tego strategicznego sojuszu jest integracja technologii blockchain z popularną grą mobilną InfiniGods‘ King of Destiny Web3.

Integracja gry King of Destiny z ekosystemem gier Arbitrum

Dzięki integracji z ekosystemem gier opartym na Arbitrum, gracze gry King of Destiny będą mieć możliwość korzystania z zaawansowanych funkcji technologii blockchain. Obejmuje to niewidoczne portfele, szybkie transakcje oraz dynamiczny mobilny rynek, co znacząco wzbogaci doświadczenie rozgrywki.

King Of Destiny – gra „Luck-Battle” inspirowana CoinMaster i MonopolyGo

King of Destiny to gra z gatunku „Luck-Battle”, która czerpie inspirację z popularnych tytułów jak CoinMaster i MonopolyGo. Gracze wcielają się w bohaterów, walczą, budują imperia i podbijają cywilizacje, starając się zdobyć sławę i bogactwo w dynamicznym świecie gry.

InfiniGods – startup założony w 2021 roku

Za firmą InfiniGods stoi startup założony w 2021 roku przez Damona Gurę i Owena O’Donoghue’a. Zespół tworzą doświadczeni specjaliści w technologii Web3 oraz byłych pracownicy renomowanych firm takich jak Scopely, Zynga i Machine Zone.

Arbitrum One – szybkie i tanie rozwiązanie blockchain dla Ethereum

Arbitrum One to rozwiązanie warstwy drugiej dla Ethereum oferujące szybkie i tanie transakcje, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu technologii Optimistic Rollup. To właśnie dzięki temu InfiniGods może wprowadzić do gry King of Destiny nowe funkcjonalności związane z blockchainem, jak unikatowa waluta Fate, Piggy Banks czy zdobywanie rzadkich Avatarów.

Dynamiczny ekosystem Arbitrum i przyszłość technologii Nitro

Arbitrum cieszy się dynamicznym ekosystemem, skupiając wokół siebie topowe zespoły oraz gry z sektora blockchain gaming. Dzięki temu współpraca z Arbitrum pozwala InfiniGods na szybsze pozyskiwanie nowych użytkowników i rozwój platformy gry.

Warto dodać, że Arbitrum One zostało uruchomione w sierpniu 2021 roku, a w sierpniu 2022 roku przeszło na technologię Nitro, co umożliwia m.in. dowody na fałszywość w silniku Geth, co otwiera nowe możliwości dla dalszego rozwoju technologicznego.