Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Innowacyjny ekosystem LAKE (LAK3) – rewolucja w sektorze wody!


LAKE (LAK3) – rewolucja w sektorze wody z wykorzystaniem technologii blockchain

LAKE (LAK3) to innowacyjny ekosystem Web3, który poprzez zastosowanie technologii blockchain oraz Real World Assets (RWA) dąży do transformacji globalnej gospodarki wodnej. Dzięki zaangażowaniu w działania społeczne oraz wydarzenia branżowe, LAKE staje się ważnym graczem w sektorze innowacji w dziedzinie zarządzania zasobami wodnymi.

Prezentacja LAKE na London Blockchain Conference

W ramach swojego zaangażowania LAKE będzie sponsorem London Blockchain Conference, gdzie Ahad Ali, Dyrektor ds. Komunikacji LAKE, zaprezentuje rolę blockchain i RWA w przyszłości sektora wodnego. Konferencja to doskonała okazja do omówienia innowacyjnych rozwiązań związanych z wykorzystaniem technologii blockchain w celu rozwiązywania globalnych problemów związanych z wodą.

Spotkaj zespoł LAKE na stoisku E12

Ubóstwiający konferencję mogą odwiedzić stanowisko LAKE (E12), aby dowiedzieć się więcej o projekcie oraz spotkać zespoł LAKE. Menedżer mediów i wydarzeń, Cherence de Beney, jest dostępny pod adresem cherence@lak3.io dla mediów i zainteresowanych partnerów biznesowych.

CEO LAKE o potencjale technologii blockchain w sektorze wodnym

Jean-Hugues Gavarini, CEO LAKE, podkreśla, że technologie takie jak blockchain oraz Real World Assets mają ogromny potencjał do znacznego usprawnienia zarządzania zasobami wodnymi. LAKE angażuje się w zapewnienie uczciwego i zdecentralizowanego dostępu do wody na całym świecie, zmieniając oblicze interakcji z tym niezbędnym zasobem.

LAKE (LAK3) to nie tylko kolejny projekt oparty na blockchain, ale również misja zmiany sposobu, w jaki ludzie postrzegają oraz korzystają z wody, poczynając od zakupów, dystrybucji, aż po kwestie donacji i ochrony środowiska.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej LAKE oraz kontaktowania się z zespołem projektu, aby dowiedzieć się więcej o tym rewolucyjnym podejściu do sektora wodnego i potencjalnych możliwościach współpracy.