Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

KuCoin Earn: Nagrody w Bitcoinie – Kampania z okazji Halvingu!


KuCoin Earn ogłasza kampanię z okazji nadchodzącego halvingu Bitcoina

KuCoin Earn, platforma inwestycyjna związana z kryptowalutami, ogłosiła specjalną kampanię subskrypcyjną z okazji nadchodzącego podziału (halvingu) Bitcoina. Tym razem użytkownicy mają szansę zarobić standardowe zyski oraz wziąć udział w podziale puli nagród o łącznej wartości 5 000 USD w BTC i 100 USD w środkach próbnych dla kontraktów terminowych.

Termin kampanii i warunki uczestnictwa

Kampania rozpocznie się 28 marca 2024 r. o godz. 09:00 i potrwa do 18 kwietnia 2024 r. o godz. 09:00 (UTC). Aby wziąć udział, użytkownicy muszą zasubskrybować co najmniej 1 000 USD w produktach związanych z Bitcoinem oferowanych przez KuCoin Earn.

Nagrody i zasady konkursu

Podczas trwania kampanii, nagrody zostaną przyznane dla pierwszej setki użytkowników KuCoin Earn z największą łączną subskrypcją produktów związanych z BTC. Otrzymane nagrody będą uzależnione od pozycji użytkownika na liście rankingowej.

Efektem tej kampanii będzie również zachęta dla nowych użytkowników, którzy zasubskrybują produkty KuCoin Earn na kwotę co najmniej 100 USD. Osoby te otrzymają 100 USD w środkach próbnych do wykorzystania na kontraktach terminowych.

Warunki uczestnictwa i odpowiedzialność inwestycyjna

Warunki uczestnictwa obejmują zasubskrybowanie produktów związanych z BTC oraz rejestrację na stronie wydarzenia. Ważne jest również, że zarówno podkonta, jak i główne konta użytkownika są łączone przy analizie subskrypcji.

KuCoin Earn to kanał inwestycji obarczony ryzykiem, dlatego inwestorzy powinni uczestniczyć w sposób racjonalny, mając świadomość ryzyka inwestycyjnego. KuCoin Group zastrzega sobie ostateczne prawo interpretacji zasad kampanii.

Podsumowanie

Kampania KuCoin Earn z okazji nadchodzącego halvingu Bitcoina zapewnia użytkownikom nie tylko szansę na standartowe zyski, ale również atrakcyjne nagrody w postaci środków próbnych dla kontraktów terminowych. Ważne jest jednak by pamiętać o odpowiedzialności inwestycyjnej oraz świadomości związanych z ryzykiem inwestycyjnym.