„Mega wzrost cena PUPS i NFT! Bitcoin przełamuje rekordy sprzedaży NFT! Co nowego w świecie kryptowalut?”


Boom na rynku meme coin PUPS

Projekt meme coin PUPS, działający na bazie blockchain Bitcoin, obecnie przeżywa prawdziwy boom. Cena PUPS wzrosła o imponujące 1,075% w ciągu ostatnich siedmiu dni, osiągając poziom $45.40. To zjawiskowy wzrost, który przyciąga uwagę inwestorów i entuzjastów kryptowalut na całym świecie.

Eksplozja sprzedaży NFT PUPS

Sprzedaż NFT w ramach kolekcji BRC-20 PUPS również odnotowała ogromny skok – wzrost o 6,948% w ciągu ostatniego tygodnia. Wolumen sprzedaży NFT PUPS wyniósł imponujące $18.4 miliona, zrealizowany poprzez 3,232 transakcje, które zaowocowały 1,161 nabywcami.

NFT PUPS – nowy hit na rynku

Obecnie cena minimalna (floor price) NFT PUPS wynosi 61,799 sats, co przekłada się na około 0,46 BTC lub $32,655. Sprzedaż NFT w ramach grupy „Uncategorized Ordinals” osiągnęła natomiast imponującą kwotę $48.15 miliona w tym samym okresie.

Bitcoin na czele wolumenu sprzedaży NFT

Warto zaznaczyć, że wolumen sprzedaży NFT na blockchainie Bitcoin w ciągu ostatnich siedmiu dni przewyższył sprzedaż na Ethereum oraz Solanie. Ethereum osiągnęło poziom $9.38 miliona, Solana $3.94 miliona, podczas gdy Bitcoin imponujące $20.97 miliona.

Nowy standard tokenów fungowalnych Runes w drodze

Casey Rodarmor, twórca Ordinals, pracuje nad nowym standardem tokenów fungowalnych Runes na blockchainie Bitcoin. Wprowadzenie Runes na główną sieć Bitcoin jest planowane po zbliżającym się halvingu bitcoina. To nowe rozwiązanie, które może przynieść kolejne innowacje na rynku kryptowalut.

Franklin Templeton dostrzega wzrost zainteresowania rozwojem w środowisku bitcoina

Franklin Templeton zauważył wzrost zainteresowania rozwojem w środowisku bitcoina, wynikającym z Ordinals, nowych standardów tokenów (BRC-20, Runes), rozwiązań warstwowych i aplikacji DeFi. To oznacza, że rynek kryptowalut dynamicznie się rozwija, a innowacje wprowadzane na blockchainie Bitcoin zyskują coraz większe uznanie i zainteresowanie.