MVL debiutuje na giełdzie Bitget: globalna ekspansja firmy specjalizującej się w mobilności blockchain


MVL debiutuje na giełdzie kryptowalut Bitget, rozszerzając swoją obecność na rynku

Firma MVL, specjalizująca się w technologii blockchain oraz innowacjach w dziedzinie mobilności, ogłosiła swoje pojawienie się na renomowanej giełdzie kryptowalut Bitget. Ten krok ma na celu zwiększenie liczby użytkowników na całym globie oraz wzmocnienie rozpoznawalności marki MVL na arenie międzynarodowej.

MVL – pionier w usługach mobilności w regionie SEA

Już od 2018 roku MVL działa aktywnie na rynku SEA, oferując innowacyjne rozwiązania w zakresie mobilności. Wykorzystując technologię blockchain, firma zrewolucjonizowała sektor poprzez dostarczanie usług takich jak platforma do współdzielenia przejazdów TADA oraz firma specjalizująca się w infrastrukturze energetycznej i produkcji samochodów elektrycznych ONiON Mobility.

MVL na Bitget – szansa na globalny rozgłos

Prezes MVL, Kay Woo, wyraził przekonanie, że obecność firmy na giełdzie Bitget przyciągnie uwagę znacznej liczby użytkowników z różnych zakątków świata. Giełda Bitget, zlokalizowana w Singapurze, gromadzi ponad 20 milionów traderów z ponad 100 krajów, co daje doskonałą platformę do promocji MVL na szczeblu międzynarodowym.

Ekspansja MVL i strategia zero prowizji

Dzięki strategii zero prowizji, MVL umożliwił platformie TADA znaczący rozwój na rynku singapurskim, a obecnie rozszerza swoje usługi na Tajlandię, Wietnam oraz Kambodżę. Dodatkowo, firma rozwija ekonomię tokenów, która przekazuje zyski z działalności operacyjnej użytkownikom tokenów MVL oraz uczestnikom ekosystemu.

Planowane ekspansje MVL na rynkach Azji Wschodniej

MVL ma zamiar w przyszłości rozszerzyć swoje usługi na różne regiony Azji, co zapowiada dynamiczny rozwój firmy oraz dalsze innowacje w dziedzinie mobilności opartej na technologii blockchain. Obecność na giełdzie Bitget to kolejny krok w podążaniu firmy MVL ku globalnej renomie i rozpoznawalności.