Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Profesjonalne odzyskiwanie haseł do portfeli kryptowalutowych: historia sukcesu firmy Praefortis


Odzyskiwanie utraconych haseł do portfeli kryptowalutowych

Tracenie hasła do portfela kryptowalutowego to poważny problem, który może skutkować utratą dostępu do zgromadzonych tam środków. Historia zna wiele dramatycznych przypadków, które przypominają o konieczności odpowiedniego zarządzania kluczami do kryptowalut. Jednym z nich jest historia Laszlo Hanyecza, który 22 maja 2010 roku za 10 000 BTC kupił dwie pizze – dziś byłaby to kwota niemal 382,5 miliona dolarów.

Firma Praefortis – profesjonalne odzyskiwanie haseł

Jedną z firm specjalizujących się w etycznym odzyskiwaniu utraconych lub zapomnianych haseł do portfeli kryptowalutowych jest Praefortis. Powstała w marcu 2024 roku i od tego czasu zdobyła zaufanie klientów poprzez transparentne i skuteczne działania.

Metoda działania i założyciele Praefortis

Firma Praefortis, założona przez Jima Cardena (CEO) i Wesleya Brandiego (CTO), opiera swoją skuteczność na wszechstronności technicznej i doświadczeniu założycieli. Carden ma bogate doświadczenie w pracy śledczej dla takich instytucji jak FBI i NSA, natomiast Brandi wnosi do firmy techniczne wsparcie na najwyższym poziomie. Metoda odzyskiwania haseł Praefortis opiera się na śledztwach w dziedzinie cybernetyki oraz ekspertyzie w kodowaniu, gwarantując wysoką skuteczność.

Transparentność i zaufanie jako kluczowe wartości

Praefortis kładzie duży nacisk na transparentność swoich działań, zachęcając klientów do świadomego podejmowania decyzji na podstawie własnej oceny. Wartość usługi odzyskiwania haseł wynosi 10% wartości zawartości portfela lub 15 000 USD, z tym że niższa kwota jest brana pod uwagę przy niższych wartościach portfela. W przypadku utraty hasła do portfela zawierającego znacznie więcej niż 15 000 USD, skorzystanie z usług Praefortis może być rozwiązaniem wartym rozważenia.