Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

„Project Awakening” – gra od CCP Games z technologią blockchain! Zapisz się na zamkniętą betę już teraz!


CCP Games zapowiada nową grę „Project Awakening” opartą na technologii blockchain

Firma CCP Games, znana głównie z produkcji kultowej gry MMO EVE Online, niedawno ujawniła szczegóły na temat swojego najnowszego projektu – „Project Awakening”. Gra, będąca połączeniem technologii blockchain z doświadczeniem single-shard survival, zapowiada nowatorskie podejście do gier online.

Zapisy na zamkniętą betę trwają

Kolejne testy gry „Project Awakening” odbędą się 21 maja, a chętni gracze już teraz mają okazję zapisać się na zamkniętą betę, aby być na bieżąco z rozwojem tej fascynującej produkcji.

Rozgrywka w przestrzeni kosmicznej po własnej zagładzie

Akcja gry rozgrywa się w postapokaliptycznej przestrzeni kosmicznej, gdzie cywilizacja doprowadziła do własnego zniszczenia z powodu nieokiełznanej ambicji. Gracze wcielają się w postaci, których zadaniem jest przetrwanie, odbudowa świata oraz walka o przetrwanie w surowym środowisku.

Technologia blockchain w grze

„Project Awakening” ma wzbogacić rozgrywkę o elementy technologii blockchain, chociaż szczegóły na temat tego jakie dokładnie funkcje zostaną zastosowane pozostają na razie tajemnicą. CCP Games opisuje tworzenie świata związanego z fizyką cyfrową, co umożliwi graczom budowanie, współpracę oraz interakcje zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samej gry poprzez blockchain i kryptografię.

Niezwykłe możliwości dla uczestników testów

CEO CCP, Hilmar Veigar Pétursson, twierdzi, że uczestnicy testów będą mieli szansę aktywnie współtworzyć grę, budując nowe funkcje i możliwości poprzez wykorzystanie Carbon Development Platform. Choć znajomość języka programowania Solidity może okazać się przydatna, nie jest to wymóg, aby wziąć udział w procesie testowym.

Brak daty premiery

Na chwilę obecną firma CCP Games nie ujawniła jeszcze oficjalnej daty premiery gry „Project Awakening”, co dodatkowo podsyca napięcie wśród oczekujących na premierę fanów. Zapowiedź tej unikatowej produkcji bardzo silnie zainteresowała społeczność graczy i branżę gamingową, czekającą z niecierpliwością na kolejne informacje dotyczące tego przełomowego projektu.