Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

„Rewolucja digitalizacji: Jak Blockchain Avalanche i Alipay+ zmieniają sposób transakcji?”


Blockchain Avalanche i Alipay+ łączą siły w dziedzinie digitalizacji

Blockchain Avalanche, znany lider w dziedzinie technologii blockchain, oraz chińska aplikacja płatności Alipay+ ogłosiły strategiczne partnerstwo mające na celu wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań z dziedziny digitalizacji na wyższy poziom. Współpraca między tymi dwoma potentatami ma przyczynić się do zintegrowania technologii Web 3.0 z codziennymi transakcjami, otwierając nowe możliwości dla użytkowników.

Alipay+ D-store: kompleksowa solucja digitalizacji

Efektem partnerstwa między Blockchain Avalanche a Alipay+ jest wprowadzenie kompleksowej solucji digitalizacji o nazwie Alipay+ D-store. Nowa platforma łączy funkcjonalności portfela elektronicznego z innowacyjnym programem kuponów opartym na technologii Web 3.0, nadając transakcjom nowy wymiar.

Kupony i rabaty dla użytkowników w Azji Południowo-Wschodniej

Użytkownicy platformy mogą zdobywać kupony poprzez uczestnictwo w grach markowych oferowanych przez partnerów Avalanche w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Posiadając kupon, mają możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów do 50% na herbaty mleczne z dziesięciu popularnych marek, dostępnych w przynajmniej 500 sklepach.

Potężna sieć Avalanche Subnet

Program Alipay+ D-store jest w pełni zasilany przez podsieć Avalanche Subnet, co zapewnia płynne i bezpieczne działanie platformy, otwierając ją dla ponad 100 milionów użytkowników głównie z Malezji, Singapuru, Tajlandii i Filipin.

Przyszłość digitalizacji w oparciu o Web 3.0

Partnerstwo Avalanche z Alipay+ to pierwszy krok w projekcie dowodu koncepcji (POC). Druga część projektu będzie koncentrować się na współpracy z sprzedawcami z branży spożywczej. Projekty tego typu mają na celu wykorzystanie rozwiązań Web 3.0 w celu usprawnienia interakcji i zaangażowania użytkowników.

Współpraca otwiera nowe możliwości

Program kuponów oparty na technologii Web 3.0 otwiera drzwi do dalszej eksploracji współpracy z innymi markami, szczególnie zainteresowanymi kolekcjonowaniem cyfrowym i narzędziami opartymi na blockchainie. Partnerstwo między Avalanche i Alipay+ stanowi ogromne osiągnięcie, przyspieszając rozwój rozwiązań digitalizacji w gospodarce cyfrowej.

Zaawansowane technologie oraz innowacyjne podejście do digitalizacji przynoszą nowe perspektywy dla codziennych transakcji i interakcji z klientami, otwierając drogę do przyszłościowej transformacji systemów płatności i handlu online.