Sahara: Rewolucyjna sieć AI pozyskuje 6 mln dolarów!


Sahara pozyskuje 6 mln dolarów w rundzie finansowania początkowego

Sahara, innowacyjna zdecentralizowana sieć sztucznej inteligencji, ogłosiła sukces swojej ostatniej rundy finansowania początkowego, w ramach której udało się pozyskać aż 6 milionów dolarów. Przewodzącym inwestorem tej rundy był Polychain Capital, a w procesie uczestniczyły również renomowane podmioty, takie jak Samsung Next, Matrix Partners, dao5 i inne.

Tworzenie spersonalizowanych Agenta Wiedzy z Sahara

Sahara jest inicjatywą umożliwiającą budowę spersonalizowanych, autonomicznych Agentów Wiedzy (Sahara KA) dla jednostek i firm w sposób zdecentralizowany. Za projektem stoją doświadczeni profesjonaliści, m.in. współzałożyciele Profesor Sean Ren i Tyler Zhou, posiadający znaczące kompetencje w obszarze sztucznej inteligencji i technologii blockchain.

Produkty Sahara wspierające współpracę między ludźmi a sztuczną inteligencją

Portfolio produktów Sahara, takich jak Sahara Knowledge Agent (KA) oraz Sahara Data, ma na celu ułatwienie współpracy między ludźmi a sztuczną inteligencją. Firma planuje wykorzystać środki pozyskane w rundzie finansowania na rozwój zespołu oraz poszerzenie oferty produktów AI i blockchain, w tym wprowadzenie Sahara Vault, Sahara ID oraz Sahara Network dla jednostek i firm.

Sahara już z licznymi klientami korporacyjnymi

Sahara może poszczycić się już ponad 30 klientami korporacyjnymi, do których należą m.in. takie znane firmy jak Microsoft, MIT czy Motherson Group. Dzięki połączeniu technologii blockchain z sztuczną inteligencją Sahara kładzie nacisk na zwiększenie prywatności, bezpieczeństwa oraz możliwości śledzenia wkładów w proces.

Przyszłość Sahary: rozbudowa ekosystemu i nowe produkty

Plany rozwojowe Sahary obejmują rozbudowę ekosystemu o nowe produkty w ciągu kolejnego roku. Firma stawia sobie za cel dalsze innowacje w obszarze sztucznej inteligencji i technologii blockchain, zdobywając coraz większe uznanie na rynku.