„Shiba Inu przed halvingiem Bitcoina: prognozowany wzrost o 250%”


Shiba Inu: prognoza wzrostu o 250% przed halvingiem Bitcoina

Shiba Inu (SHIB), popularny meme coin, znajduje się obecnie w centrum uwagi inwestorów ze względu na prognozowany wzrost wartości przed nadchodzącym halvingiem Bitcoina. Według ekspertów, istnieje szansa na zwiększenie wartości SHIB o imponujące 250% w najbliższych tygodniach.

Lucie z Shiba Inu wykazuje pewność w znaczący powrót SHIB

Lider marketingu Shiba Inu, Lucie, wyraziła pewność co do znaczącego powrotu wartości SHIB, sugerując, że meme coin może przekroczyć swój historyczny szczyt z 2021 roku już wkrótce. Pomimo niedawnego spadku o 43%, Lucie zdecydowała się na zakup dodatkowej ilości SHIB podczas ostatniego spadku, inwestując 989,08 dolarów.

Ambitny cel wzrostu o 250% – związek z halvingiem Bitcoina

Obecnie Shiba Inu jest notowany po 0,000026 dolarów, co oznacza spadek o 70% od historycznego szczytu wynoszącego 0,00008845 dolarów. Ambitny cel wzrostu o 250% wiąże się z nadchodzącym halvingiem Bitcoina, który ma mieć miejsce za 22-31 dni.

SHIB kontra Dogecoin: wyścig o dominację

Istnieje prognoza, że Shiba Inu może wyprzedzić Dogecoin pod względem kapitalizacji rynkowej za sprawą strategicznych posunięć. Drużyna z SHIB planuje realizację tajemniczego projektu o nazwie „Secret Wags”. Obecnie Dogecoin zajmuje 10. miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej, a SHIB – 11. miejsce. Aby SHIB osiągnęło nowy historyczny szczyt w porównaniu z DOGE, musiałoby wzrosnąć o dodatkowe 50%.

Przewyższenie Dogecoin: inicjatywy Shiba Inu

Liczne inicjatywy mające na celu przewyższenie Dogecoin, takie jak rozwój Shibarium czy rosnące wsparcie społeczności #ShibaArmy, podkreślają determinację drużyny z Shiba Inu. Obecnie SHIB jest notowany po 0,00002566 dolarów, co budzi nadzieję inwestorów na pozytywny rozwój sytuacji w nadchodzących tygodniach.