Bitcoin za 66 000 dolarów – szalona hossa na rynku kryptowalut!


Cena Bitcoina osiągnęła poziom 66 000 dolarów

Cena Bitcoina dynamicznie wzrastała przez całą środę, aż osiągnęła imponujący poziom 66 000 dolarów. To oznacza wzrost o 5% w ciągu zaledwie ostatnich 24 godzin. Taki rozwój sytuacji na rynku kryptowalut stanowi powód do zainteresowania inwestorów oraz obserwatorów rynku.

Ether (ETH) zbliża się do poziomu 3500 dolarów

Podobnie jak Bitcoin, również Ether (ETH) odnotowuje wzrosty, zbliżając się do poziomu 3500 dolarów. Ta kryptowaluta podąża ścieżką wzrostu, co potwierdza ogólny trend rozwoju na rynku cyfrowych walut.

Floki na czele wzrostów, Axelar i Kaspa tuż za nim

Floki, kryptowaluta zyskująca popularność, przoduje wśród wzrostów notując imponujący wzrost o 26%. Na miejscach tuż za nim znajdują się AXL od Axelar i KAS od Kaspa z zyskami odpowiednio o 19% i 18%, co dowodzi różnorodności możliwości inwestycyjnych na rynku kryptowalut.

Planowane czwarte halving Bitcoina

Informacje wskazują, że czwarte halving Bitcoina zbliża się, prawdopodobnie na 20 kwietnia. To istotne wydarzenie, które może znacząco wpłynąć na sytuację na rynku kryptowalut oraz zachęcić inwestorów do podejmowania działań.

Coinbase i planowane listowanie futures kontraktów

Instytucja Coinbase zwróciła się do inwestorów instytucjonalnych, sugerując kontynuację wzrostu Bitcoina związanego z nadchodzącym halvingiem. Jednocześnie jednak, apeluje o zachowanie ostrożności. Ponadto, Coinbase złożyło pismo do Commodities Futures Trading Commission w sprawie autoryzacji do listowania futures kontraktów Dogecoin, Litecoin i Bitcoin Cash od 1 kwietnia, otwierając tym samym nowe perspektywy na rynku kryptowalut.

Reddit debiutuje na giełdzie, Grayscale i MicroStrategy notują zmiany w sytuacji

Reddit planuje debiut na giełdzie, wyceniając swoje akcje na 34 dolary. Na innym froncie, Grayscale nadal zanotowuje duże wypływy związane z ETF Bitcoina, natomiast trzy dni z rzędu obserwowane były wypływy z bitcoinowych ETF-ów. Natomiast firma MicroStrategy odnotowała pozytywny rozwój – akcje wzrosły o blisko 4% do 1600 dolarów za akcję, co może być obiecującym sygnałem dla inwestorów.