Gra clickerowa Notcoin wprowadza NOT token na TON – jak to wpłynie na rynek kryptowalut?


Gra clickerowa Notcoin wprowadza NOT token na The Open Network (TON)

Gra clickerowa Notcoin zakończyła „fazę wydobycia” w poniedziałek i obecnie przygotowuje się do wprowadzenia NOT tokena na The Open Network (TON) w okolicach 20 kwietnia. Ta data pokrywa się z planowanym halvingiem Bitcoina, co może wpłynąć na rynek kryptowalut.

Halving Bitcoina a NOT token

Halving Bitcoina to cykliczne zjawisko, polegające na zmniejszeniu o połowę ilości BTC zdobywanych przez górników. Ma to na celu kontrolę inflacji i ograniczenie emisji nowych monet. Zwykle wiąże się to ze wzrostem ceny Bitcoina. Data startu NOT tokena pokrywa się z tym wydarzeniem, co może wpłynąć na jego wycenę na rynku kryptowalut.

Notcoin – gra z milionami graczy

Notcoin to gra, która jest dostępna publicznie od stycznia i zdobyła popularność wśród graczy. Obecnie przyciągnęła ponad 35 milionów użytkowników, z czego ponad 6 milionów gra aktywnie każdego dnia. Gracze mają możliwość wydobywania w grze Notcoinów, które później zostaną zamienione na NOT token, możliwy do wymiany na The Open Network.

Trading i inwestycje w Notcoina

Gra Notcoin umożliwia graczom spekulowanie na temat ceny NOT tokena poprzez pre-market trading za pomocą NFT vouchers. Inwestorzy mogą konwertować swoje aktywa w postaci NFT na The Open Network, a następnie wymieniać je na token on-chain. Na platformie GetGems, NFT voucher wart 10 milionów Notcoinów kosztuje około 52 USD w Toncoin (TON). Dotychczasowa łączna wartość transakcji NFT vouchers Notcoina przekroczyła 14 milionów USD.

Podsumowując, Notcoin, będący popularną grą clickerową, szykuje się do wprowadzenia NOT tokena na The Open Network w kwietniu. Data startu NOT tokena pokrywa się z halvingiem Bitcoina, co może wpłynąć na dynamikę rynku kryptowalut. Gra przyciągnęła miliony graczy, dając im możliwość inwestowania i spekulacji korzystając z NFT vouchers.